Nezávislý finanční poradce


Chcete poradit, která stavební spořitelna či hypoteční banka nabízí nejvýhodnější produkty na trhu? Nevíte, na jakou částku pojistit svou nemovitost? Zajímá vás, jak správně odkládat finance a spořit na důchod? Nebo chcete pouze vědět, kde nejvýhodněji uložit peníze, aby přinesly profit? Zeptejte se na vše co vás zajímá našich nezávislých finančních poradců.
 

Svěřte se do rukou odborníků na finanční poradenství!

Nemáte zcela jasno, jak investovat vaše peníze? Dejte na rady našich zkušených odborníků na finanční poradenství a domluvte si nezávaznou schůzku zcela zdarma! Sestavíme vám finanční plán, který vám ukáže, jak správně investovat! Zhodnocujte vaše finance již dnes!
 

   Finanční
plán zdarma
 

Kdo je to nezávislý finanční poradce

Nezávislý finanční poradce dokáže zcela nezávazně poradit, jak efektivně pracovat s financemi. Práce nezávislého finančního poradce je zajistit, aby klientovi peníze co nejefektivněji sloužily a zajistily vše, co od života ve finanční sféře očekává. A přesně takové nezávislé finanční poradce vám můžeme nabídnout.

 

Cíl práce nezávislého finančního poradce


Za hlavní cíl práce nezávislého finančního poradce se považuje dobře vypracovaný finanční plán, kterého se klient může držet a díky kterému může ušetřit až třetinu svého finančního příjmu. Naši nezávislí finanční poradci jsou schopni vypracovat finanční plán, který nasměruje klienta, jako cestou se má vydat, aby jeho rozpočet nebyl příliš zatížen a aby došlo ke splnění jeho přání ve správný okamžik.

 

Služby nezávislého finančního poradce

Mezi základní služby, které nezávislý finanční poradce ovládá, patří zpracování finančního plánu dle důkladně provedené finanční analýzy. Do základního balíčku služeb nabízených nezávislými finančními poradci patří zajištění rodiny a rodinných příjmů, zajištění majetku a budoucnosti formou různých spoření, využívání dotací od státu a investic.

  
Finanční konzultace zdarma

Proč mít svého nezávislého finančního poradce?

Náš nezávislý finanční poradce by měl být součástí každé rodiny, protože jen málokdo ví, jak opravdu uspořit peníze, které budou v budoucnosti potřebné. Náš nezávislý finanční poradce je schopný objektivně posoudit více možností a vybrat z širokého portfolia tu pravou variantu, která bude klientovi sedět na míru.


Charakteristické rysy našich nezávislých finančních poradců

Nezávislí finanční poradci pracující pro naši společnost mají dostatečné znalosti, vědomosti a know-how o finančním světě. Díky stabilnímu zázemí a firemnímu vzdělávacímu systému jsou naši nezávislí finanční poradci schopni komunikovat s lidmi na úrovni a přizpůsobovat se měnícím se podmínkám, jsou zodpovědní za odvedenou práci, ke které přistupují vždy profesionálně.  

 

Chcete více informací ohledně finančního poradenství?

Pokud vás zajímá více o finančním poradenství a možnosti investic, obraťte se na naše zkušené finanční poradce, kteří vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy. Domluvte si již dnes zcela zdarma a nezávazně schůzku s našimi odborníky.
 

Kontaktní
formulář