Finanční poradce


Finanční poradce je člověk, který se orientuje ve světě financí, dokáže správně ohodnotit danou situaci a poradit, jak nejlépe využít finance ke splnění potřeb a přání klienta. Finanční poradce je schopný dobře provést finančního analýzu a finanční plán klienta a jeho rodiny, na jejímž základě lze vydělat slušné množství peněz. 
 

Svěřte se do rukou odborníků na finanční poradenství!

Nemáte zcela jasno, jak investovat vaše peníze? Dejte na rady našich zkušených odborníků na finanční poradenství a domluvte si nezávaznou schůzku zcela zdarma! Sestavíme vám finanční plán, který vám ukáže, jak správně investovat! Zhodnocujte vaše finance již dnes!
 

   Finanční
plán zdarma

 

Jak poznat kvalifikovaného finančního poradce

Finanční poradce se zásadně liší od finančního prodejce, který pouze nabízí finanční produkty. Práce finančního poradce spočívá v tom, že je schopný na základě dobře provedené analýzy zpracovat finanční plán, vybrat vhodné produkty, které dokážou splnit klientovo očekávání a následně se o klienta stará tak, aby vše vycházelo podle finančního plánu.

 

Co všechno se skrývá za pojmem finanční poradce?

Ne každý člověk, který nabízí finanční produkty, je finanční poradce. Jelikož neexistuje žádná právní norma určující termín finančního poradce, může se pod tímto pojmem schovat i bankovní poradce či poradce stavební spořitelny a nebo zcela nezkušený začátečník, který se pouze snaží prodat své produkty. Z toho důvodu je velmi důležité pozorovat, jak finanční poradce postupuje ve své práci a zda jeho jednání vypadá věrohodně.  

 

Vlastnosti našich finančních poradců

Naši finanční poradci jsou profesionálové, kteří se zajímají o finance a dokážou se ve světě financí orientovat. Náš nezávislý finanční poradce se reprezentuje jako člověk komunikativn a jako správný finanční poradce respektuje přání klienta a dokáže se přizpůsobit jeho potřebám.


Finanční konzultace zdarma

Co je nutné pro působení našich finančních poradců?

Každý náš finanční poradce vykonává svou práci na základě živnostenského listu, který ho opravňuje k podnikání a uzavírání smluv. Naši nezávislí finanční poradci jsou způsobilí k právním úkonům, bezúhonní a bez daňových či jiných pojistných nedoplatků vůči státu.

 

Vzdělání našich finančních poradců

Veškeří finanční poradci působící v naší společnosti jsou neustále proškolování v oblasti financí a komunikace se zákazníkem, nemůže tedy dojít neznalosti produktů či jiné nevědomosti ohledně finančního poradenství. Díky nabytým vědomostem jsou naši finanční poradci schopni nabídnout klientovi více řešení, která budou splňovat jeho požadavky.
 

Chcete více informací ohledně finančního poradenství?

Pokud vás zajímá více o finančním poradenství a možnosti investic, obraťte se na naše zkušené nezávislé finanční poradce, kteří vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy. Domluvte si již dnes zcela zdarma a nezávazně schůzku s našimi odborníky.
 

Kontaktní
formulář