Finanční plán


Zajímá vás náš návrh řešení či doporučení optimálních kroků k lepší finanční situaci? Chcete vědět, jaký je ten nejlepší způsob naložení s financemi? Nechte si od náši finančních poradců vypracovat dlouhodobý finanční plán, který dá odpověď na všechny vaše otázky. 
 

Svěřte se do rukou odborníků na finanční poradenství!

Nemáte zcela jasno, jak investovat vaše peníze? Dejte na rady našich zkušených odborníků na finanční poradenství a domluvte si nezávaznou schůzku zcela zdarma! Sestavíme vám finanční plán, který vám ukáže, jak správně investovat! Zhodnocujte vaše finance již dnes!

 Finanční
plán zdarma

Základ finančního plánu

Finanční plán v sobě skrývá čtyři základní charakteristiky, mezi které patří:

  • zhodnocení finanční situace klienta,
  • stanovení reálných finančních cílů,
  • posouzení omezujících okolností,
  • stanovené způsobu, který určí správnou cestu ke splnění cílů.

 

Zhodnocení finanční situace klienta

Základem dlouhodobého finančního plánu je zhodnocení finanční situace každého klienta dle výše jeho příjmů a výdajů. Finanční plán umožňuje sestavit přehledný obrázek o tom, odkud se peníze berou, kam plynnou a jak z nich vytěžit co nejvíce.

 

Stanovení reálných finančních cílů

Ke stanovení reálných finančních cílů existuje hierarchie potřeb finančního plánu, která začíná uspokojení m základních životních potřeb a končí nakupováním luxusních vymožeností každého jedince. Dlouhodobý finanční plán se drží této myšlenky – pokud jsou vyřešeny základní finanční potřeby týkající se bydlení a stravy, teprve potom je možné uvažovat o dalších, nadřazených potřebách a finančních cílech.

 

Posouzení omezujících okolností

Pomocí finančního plánu lze rozpoznat faktory zamezující splnění cílů či finanční nezávislosti. Dlouhodobý finanční plán veškeré omezující faktory respektuje a snaží se je omezit na minimum tak, aby došlo ke splnění klientových cílů v co nejbližší možné době. 

 

Stanovení způsobu, který určí správnou cestu ke splnění cílů


Dlouhodobý finanční plán přesně určí přihrádky pro jednotlivé cíle a potřeby a poradí, kolik peněz je měsíčně potřeba odkládat. Dlouhodobý finanční plán dokáže zamezit zbytečným investicím, které způsobují pocit finančního nedostatku a neplnění potřeb.  


Finanční konzultace zdarma

Je dlouhodobý finanční plán cesta k finanční nezávislosti?

Dlouhodobý finanční plán může být pro mnohé klienty opravdovým řešením k naplnění pocitu finanční nezávislosti. I přestože cesta se může zdát v některých případech trnitá, lze díky dlouhodobému životnímu plánu životní úroveň každého klienta minimálně pozvednout. Nevěříte? Zkuste si od našich nezávislých finančních poradů nechat vypracovat váš osobní dlouhodobý finanční plán!
 

Chcete více informací ohledně finančního poradenství?

Pokud vás zajímá více o finančním poradenství a možnosti investic, obraťte se na naše zkušené finanční poradce, kteří vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy. Domluvte si již dnes zcela zdarma a nezávazně schůzku s našimi odborníky.
 

Kontaktní
formulář