Založení s.r.o.

Začít podnikat s vlastní společností můžete téměř okamžitě. I když nemáte dost zkušeností nebo třeba jen odvahy pro založení s.r.o., nemusíte se omezovat na zaměstnanecké poměry. Stačí si vybrat vhodného partnera pro založení nebo koupi společnosti podle vašich potřeb a můžete začít.
 

Jak si pořídit vlastní společnost

Pořízení společnosti s ručením omezeným není nic náročného. Máte na výběr ze tří různých možností.
  • Můžete si sami společnost založit
  • Pokud se vám tato varianta jeví jako nevhodná, pak využijte služeb odborníků
  • Společnost podle vašich potřeb si můžete koupit
  • Nebo můžete využít založení s.r.o. na míru.

 

Založení společnosti na míru

Pokud se rozhodnete nechat si společnost založit, vyberte si pro svůj záměr správného partnera. Zkušení odborníci pro vás založí společnost podle vašich požadavků a ušetří vám tím spoustu času. Při založení s.r.o. na míru je potřeba sdělit zakladatelům veškeré potřebné údaje a oni už se o vše postarají. Kvalitní partner pro založení s.r.o. by za vás měl vyřešit veškerý kontakt s úřady i ostatní náležitosti.
 

Koupě ready made s.r.o.

Jestli dáváte přednost jednoduchým řešením, nejvhodnější způsob pro vás bude kupě již hotové společnosti. U reday made proběhlo založení s.r.o. již dříve a pak již společnost pouze čeká na svého nového majitele. Ready made společnosti jsou nevyužívané subjekty, tudíž nemají žádné závazky a vy můžete začít ihned po nákupu s vlastním podnikáním.
 

Založení vlastními silami

Ten, kdo se rozhodne pro založení s.r.o. vlastními silami, měl by se detailně seznámit s platnými zákony a dalšími předpisy. Společnost s ručením omezeným se zakládá sepsáním společenské smlouvy všemi zakladateli. Tato smlouva by měla být sepsána formou notářského zápisu a musí obsahovat základní údaje o společnosti, jejích jednatelích i členech a také předmět činnosti.